Tema: Suskunlar
Pogledaj jedan post
Old 29.12.2011., 12:28   #2
minči, otvorila temu, baš lijepo

u vezi Muratove uloge na turskim forumima su podijeljena mišljenja koga bi on mogao glumiti, ali tamo prevladava mišljenje prema tome da je on rekao da želi potpuno drugačiju ulogu da će vjerovatno glumiti ovo što je u filmu glumio Dustin Hoffman jer ovaj odvjetnik kojeg glumi Brad Pitt bilo bi dosta slično njegovim dosadašnjim ulogama, jer BP je zaljubljen u socijalnu radnicu, ali ne može ostvariti vezu upravo zbog problema iz prošlosti. Ja sam film davno odgledala i znam da mi je bio jako težak i ne sjećam se baš detalja, a u pitanju je i GT, pa sam možda ja nešto i krivo povezala.

Balkanski fanovi više navijaju da glumi ovo što je glumio BP, a imam osjećaj da bi Turci više da glumi uloga DH. I ja mislim slično kao Turci da bi za njega bilo veći izazov glumiti DH, jer ako se dobro sjećam u filmu je on malo smotan, a BP je faca, iako vjerujem da bi ga Muratovi fanovi rađe gledali kao facu.

Nisam nigdje pročitala da li je već napravljen izbor ostatka glumaca i glumice, jer evo neke nove serije počinju već odmah iza nove godine, tako da bi trebalo brzo početi snimanje.

Tema je teška, a kako takve teme očito prolaze kod Turaka, moglo bi biti zanimljivo, a nadam se da će se uspjeti osigurati i prijevod.

Producentska kuća TIMS prodala je prava za prikazivanje Veličanstvenog stoljeća Star tv, koji je do sada prikazivan na Show tv i s VS su puno zaradili tako da im novac ne bi trebao biti problem. Samo se nadam da Show neće staviti ovu seriju u srijedu, jer srijeda nikako nije dobar dan, u stvari kao valjda najbolji dan bio bi ponedeljak, ali taj termin je već uzela nova serija Son koja počinje 09.01.,ali kako se do ožujka zbog malverzacija s gledanošću ne mjeri gledanost bit će bar na početku pošteđeni pritiska...

http://cadde.milliyet.com.tr/2011/12...I__SUSKUNLAR__

najava serije

[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 29.12.2011. at 12:56.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom