Pogledaj jedan post
Old 25.09.2008., 23:00   #20
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ova stvar sa širinom(promjerom) nije 100% točna, mislim da je to najveći na kojeg se može navući. i ja sam se prepao kad sam 1.put kupovao piše 52mm, mislim, a u p.... ma....nu, al sam ga opet jedva navukao(širina mog mališe je oko 38-40). i ne moraš se bojati spadanja, ako ga skroz do kraja(penisa) razvuče, ostane na njemu većinom i kad se spusti(bar kod mene), tako da se ne moraš bojati da će pasti tokom odnosa. i češće kontrolirati jel čitav(ili makar pred svršavanje)
Evo, morao sam aktivirati klona da odgovorim . Ne zelim da ljudi koje poznajem mogu vrlo lako saznati moju intimu. No, da se vratim na temu.

"Mališa" mi je 50mm+ širok (na jednom dijelu). Neznam tocno posto nisam mjerio u zadnje vrijeme, no preko 50mm je. I mogu navuci Classic, istina, ne odmotava se tako lagano kao sto bi trebalo, ali moze se.

Pretpostavljam da se radi o nazivnoj sigurnoj sirini, tj. da ce 50mm izdrzati bez pucanja. Naravno ako se koristi na pravilan nacin. Lateks je rastezljiv, pa je ocito da bi mogao primiti i siri kurac, no u tom slucaju vjerojatno ne mogu garantirati sigurnost.

Inace, evo kada vec pitamo. Da li netko zna sire kondome, cak i ove XL verzije su vecinom siroke nekih 52-56mm.
Klonasto Pismo is offline  
Odgovori s citatom