Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 09:37   #6962
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
....
Valjda su se trebali i AM i 'Egg konzultirati tu na Forumu, a ne da ih Rimac obmanjuje ovako
Gle, nitko ne osporava da imaju neku suradnju sa Koenigseggom i Aston Martinom. Problem je u tome što par isporučenih baterija odnosno tek plan za isporuku baterija i tehničku suradnju ne financira firmu od sad već preko 200 zaposlenih.
Rimac nema niti jedan profitabilan segment firme. Nema niti jedan serijski proizvod koji bi davao stalni priljev zdrave love. Cijelo njegovo poslovanje ovisi o priljevu državnih potpora, lovi stranih investitora, EU potpora, jeftinom radu volontera i pripravnika te Rimčevim pozajmicama vlastitoj firmi iz "nepoznatih" izvora. Neka nešto od toga zašteka i firma je u velikim problemima.

Ono što je jedino dobro u cijeloj stvari i to zaista tako mislim je da je svim tim volonterima i pripravnicima rad u Rimcu jako dobro iskustvo sad dok su mladi, bez obiteljskih obaveza i spremni na besplatan rad. I ja sam radio tako kad sam počinjao, to je zapravo jako dobro iskustvo za pojedinca željnog znanja i željnog iskustava. Na kraju krajeva, bolje da odradiš godinu dana besplatno kod Rimca nego da prevrćeš neke papire u nekoj export-import firmi. A onda pređeš na pošteno plaćeni posao.
Kerefek76 is online now