Pogledaj jedan post
Old 31.07.2010., 02:04   #33
Quote:
nijedan nije čuo za postepeno i polako, nego odma uvali jezičinu bez ikakvog uvoda....... katastrofalno..... ovom zadnjem usne nisam ni osjetila od agresivne jezičine
To je taj tip Ja bih jako volela da se javi neko ko se ljubi na taj nacin i da objasni da li im to zaista prija ili rade iz nekog drugog razloga, i kog

Quote:
a kaj se sve žene znaju ljubit?
Niko to ne kaze, ali ipak vecina zena voli bar malo neznosti, kako je moguce da neki muskarci ne shvataju tu tako prostu i ociglednu cinjenicu

Ja ne ocekujem vrhunsko ljubljenje, ali bre nabiti jezik do krajnika i vrteti do iznemoglosti, da li iko veruje da tako nesto moze da prija, posebno kad je u pitanju prvi poljubac? Budi strastven, al ne iste sekunde kad mi dodirnes usne...

Quote:
mrzim takve tipove...... animalne, bezosjećajne i nikakve
A ovaj uopste nije takav, naprotiv vrlo je nezan kad su dodiri u itanju, i ovako blag, miran, fin, ocekivala sam pravi romanticni poljubac kad ono medjutim Nesto mislim, mozda se plasi da ispadne previse tunjav, pa zato tako navaljuje s jezikom

Quote:
Jesi se baš jako zaljubila?
Stvar je u tome sto je sve u svemu super decko, bas sam se obradovala da sam na takvog naisla posle duze vremena, i onda takva jedna stvar, koju nisam ni ocekivala (mislila-ima preko 30, ljubljenje bar nece biti problem) da mi pomuti planove Nema sanse da mogu da zazmirim na lose ljubljenje, pa bez dobrog ljubljenja, kao sto je neko vec napisao nema sanse da bude ikakve strasti a u tom slucaju mozemo da budemo samo prijatelji... Nekako cu morati da mu ukazem da mi to sto radi ne prija pa ako bude hteo i umeo da menja taktiku super ako ne nista... Bar imam keca u rukavu ako dodje do toga:

Quote:
poslije me danima gnjavio zašto više ne želim s njim pa sam mu rekla da je prestrastan za mene


tanitta, nadam se iskustvu kao sto je tvoje u drugom slucaju
munchy is offline