Pogledaj jedan post
Old 07.01.2009., 00:58   #12
znam kak vam je.. ja imam takvih problema vec godinama,a samo mi je 17 uglavnom, do 7.r ja nisam znala kaje proljev,a onda me prv bolio zeludac abnormalno, onda mi se bol prosirila i na trbuh, tabletice su mi slabo pomogle i sad me vise toliko ne boli zeludac, ali proljev je tu. rezultat svega je bilo moje povlacenje iz drustva, zatvaranje u kucu i muke dok treba nekud ic. i dalje imam takvih problema, ali zanemarim ih. ja sam pred godinu dana krenula psihologu- prvo sam isla svaka dva tjedna, a sad idem jednom mjesecno ili rijede jer mi je bolje psihoterapija mi je stvarno pomogla, a knjiga ''tko je maknuo moj sir?'' mi je otvorila oci (spominju se 4 lika, psihologica mi je rekla da se prepoznam u jednom od njih i ja sam ispala kukalo il kak se vec zval i skuzila sam da mi stvarno zivot leti,a ja cubim doma itd,itd. duga prica). istina, dok treba nekud na put hvata me frka,a dok me pocne sarafit i mislim da cu dobit proljev (znam da mi posao ne valja,al jbg) ja si preventivno popijem medicinski ugljen i idem dalje :P
ledolinica is offline  
Odgovori s citatom