Pogledaj jedan post
Old 14.02.2009., 09:28   #82
Quote:
Gricko2008 kaže: Pogledaj post
onda nek meni netko pomogne....ja sam u Zg-u prijavljena tek nekoliko mjeseci, mada ti živim i radim već 5 godina (a samo živim već 10)-tko mi je kriv što se nisam ranije prijavila. Mm je u drugom gradu prijavljen cijelo vrijeme. Djete će biti rođeno u Zg-u i tu prijavljeno (jer živimo u Zg-u)....koliko se meni čini mi smo lagano "popušili" naknadu i od Zg-a i od grada u kojem mm živi. Jer koliko sam čul a da bi mm dobio naknadu dijete bi trebalo biti prijavljeno s njim ili
ne nećeš imati pravo na novac od grada Zagreba

Tko može ostvariti pravo na pomoć za opremu novorođenog djeteta?
Pravo na pomoć za opremu novorođenog djeteta može ostvariti i koristiti roditelj:
- za dijete rođeno od 1. ožujka 2006.;
- koji je državljanin Republike Hrvatske, s neprekidnim prebivalištem u Gradu Zagrebu najmanje pet godina prije rođenja toga djeteta i koji, nakon rođenja toga djeteta i u vrijeme podnošenja zahtjeva, prebiva u Gradu Zagrebu.

U vrijeme podnošenja zahtjeva i drugi roditelj mora imati prijavljeno prebivalište u gradu Zagrebu.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom