Pogledaj jedan post
Old 02.01.2012., 03:58   #493
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Hvala, sretna Nova svima. Nadam se da ste se dobro zabavili.
Ma što ti ima biti žao, ne slažemo se 100% i..?!? Pa pristojni smo i pričamo! Od ovoga se ne živi, niti je ovo bitno zbog bilo čega. Barem meni... Da te demantiram: nisam nikada napisao ni da je tehno smeće, niti da je posl budala i slično, da je krokodil iz močvare itd, a imao sam zašto, jer taj kad ga netko ubode ne popušta, baš gledam unatrag kako je mlatio po SVIMA koji su se drznuli kuditi njegovu igračku. Dakle - toleriranje toga nas je svih rastjeralo, (nisam svih ni nabrojio) pa sam ti na to htio skrenuti pažnju. I na to da u prosjeku u 75% svojih postova reklamira jedno te isto... A ti dopuštaš.

Pitaš što ćeš?? PA jasno - BRIŠI, pokaži da nećeš dozvoljavati uvrede, onakve kako ih Posl prosipa. Njegovo ophođenje je isključivo na čovjeka, ali... znaš ti sve to, pa si mu i dobro napisala. A i on tebi: jednostavno ne može pristojno komunicirati. Da ti sada ovdje ispišem sve te njegove uvrede i pitam te kakav bi moderator to dopustio?? Znači itekako da ime neka veza...!! Ma pustimo... meni si više puta udijelila "odmor" za malo temperamentnije odgovore, ali sam ja to razumio i izvukao pouku! Vidiš da ne trzam na vau vau koji mi se upućuju?? Kad imaš pravo - imaš, ali kad nemaš - dobiješ ovu polemiku - ne iz mržnje, nego da vidimo može li se drugačije. Što se mene tiče, nikakav problem mi nije nastaviti sa starim društvom preko maila, ali... zašto smo svi mi otišli?? To ti pitanje mora biti na pameti!!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom