Pogledaj jedan post
Old 02.01.2012., 17:42   #495
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Pitaš što ćeš?? PA jasno - BRIŠI, pokaži da nećeš dozvoljavati uvrede, onakve kako ih Posl prosipa.
ma najbolje posleka skroz izbrisati da slučajno nebi sisenis pokudio
Meni je sisenis smeće i ostaće smeće, a drugima može biti najbolji, to je uvijek tako. Tebi je badava ponoviti da ja ne velim da itko kupi Tehno bez probe. Ako proba i dobar mu je, pa to je to. Ti si probao, nije ti ok i opet dobro. Ali ti bi baš nešto na silu. Posleka skratiti za glavu da nitko ne prozbori kontra tvog milog sisenisa, ma daj, proziran si...

I nema nikakva tajna veza, to je bila šala (barem se tu na chatu možemo malo našaliti, tu valda nema kartona). Ja nebi lili ni znao na forumu da me nije počela kartonirati. I kad treba, neka, neka razina kulture na pdfu mora biti, to se slažem. Ja se nikad protiv toga nisam bunio nego protiv neravnopravnosti, da tvoje (ili ičije) uvrede i neargumentirane kritike ostavi a moje briše, e to već nije fer.

I nitko nije otišao, svi su tu. Samo im dosadilo. Ali pojavljuju se novi. Uostalom, čim manje ljudi to bolje, manje ih bljuje nakon tvojih gluposti (mb sa ugrađenim hdd, web trgovina i prijenos sa kase sisenisa koji nemaju veze s temom i takve). Teško i ja podnosim to pametovanje sa visine a vidi se da nemaš pojma o ničemu ali se želiš praviti jako pametan. Prava pokondirena tikva.
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom