Pogledaj jedan post
Old 07.03.2017., 10:14   #113
Kod nas su prosle godine bila pitanja tipa "kaznjavate li fizicki dijete? tko vise, mama ili tata?" i tome slicno Ove godine su ukinuli takva pitanja i ostavili su samo par tih na koja nemam pojma kako odgovoriti

recimo - da li se dijete vise voli igrati samo, s djecom ili s odraslima (moj iskreni odgovor je - sve od navedenog, ovisno o okolnostima, njegovom raspolozenju, da li mu pasu ta djeca itd itd itd; al to sve mi ne stane na crtu )

ili - kakav skolski uspjeh ocekujete od djeteta? sto ste spremni uciniti za taj uspjeh? (ovo ne kuzim sto ocekuju da ce im roditelji odgovoriti; ono "ocekujem samo petice i visit cu u skoli svaki dan dok ne bude po mojem" ili "recite samo kome treba kuvertu dostavit, sve se da dogovorit" tu fakat dolazim u napast napisat nesto saljivo i glupo )

Jos mi je nesto palo na pamet... da li kad ispunjavate sve te papire sebi stavljate titulu uz ime i prezime? Ja uopce nemam dodir s takvim svijetom, kod mene na poslu se to uopce ne koristi, nemam uopce naviku to koristiti. A sad vidim da u tom skolskom svijetu se mahom svi potpisuju s titulama. I sad razmisljam dal da ju stavim ili ne
Lei is online now  
Odgovori s citatom