Pogledaj jedan post
Old 15.07.2017., 10:26   #671
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Bok cure, nova sam na temi, trudim se, proučavam...

Zanima me kakva su vam iskustva sa svečanim haljinama? Što se tiče broja, jesu li realni? Npr. ja sam obično ili M ili 38 ili 40, obično uzemem veći broj zbog cica, Asos mi predlaže UK 12 za haljine...

Jako mi se sviđaju ove Maya haljine, ima neka iskustva? Nedavno sam tek otkrila Asos. Bolje da nisam.
Ja sam prije koji tjedan po prvi put naručivala s asosa i nisam znala koju bih veličinu. Frendice koje imaju iskustva su me uvjeravale da mi treba 12, međutim prema onoj asosovoj tablici, ja svoje teško da bih i u 14 ugurala. Ima opcija da ti oni predlože veličinu. Utipkaš visinu, težinu, veličinu grudnjaka, oblik trbuha, bokova i onda te oni savjetuju. Nakon što sam to napravila, bilo je gotovo fifty-fifty za 12-14. Na kraju sam ipak probala s 12icom prema preporuci frendica (dugo naručuju, valjda znaju), ako ne valja, vratit ću i ispala je savršena. Što je najjače, nije mi ni tijesna. Taman kako treba biti s luftom gdje ga treba biti, ni preko sisa nije zategnuta, ma savršena!

Inače sam visoka 183cm, teška 78 kg, grudnjak C košarica i po trgovinama većinom posežem za M/L veličinama, tj. 38/40. S tim da mi L, odnosno 40 zna biti malo loose, ali to uzimam ciljano.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom