Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 17.01.2008., 15:05   #95
Zelio bi ispricati svoje iskustvo s miastenijom. Nadam se da cu pomoci u pobjeđivanju ove teske bolesti. Bio sam star 24 godine redovito sam se bavio sportom i onda mi se desilo.Tijekom tri dana situacija se pogorsala do te mjere da nisam mogao izgovarati slova b d g, imao sam nazalni govor (kroz nos) , nisam mogao silaziti niz stepenice bez rukohvata, imao dvostruki vid , spustene kapke, opcenito slabost u svim misicima. Prosao sam cijeli niz pretraga u bolnici u dubravi. Nakon otpustanja iz bolnice diagnoza je bila M.G. . Za dodatni nalaz u engleskoj ( zracenje krvnih stanica ) nikad nisam imao hrabrosti. Za to vrijeme uzimao sam kortikosteroide i mestinon. Kortikosteroide 2 ili 3 mjeseca, a mestinon 5 mjeseci. Nakon toga sam prestao.

S obzirom da mi se nakon prva 3 tjedna u bolnici situacija malo popravila, mogao sam se kretati samostalno. Za vrijeme boravka u bolnici bez znanja doktora sam odlazio na kave s prijateljem koji je u to vrijeme zivio u dubravi, vrlo blizu bolnice. Jedan dan otisao sam kod njega doma i tamo sreo njegovu mamu Branku i jos par prijateljica. Sve te osobe su iz kruga vjernika koji redovito odlaze u crkvu i jako drze do duhovnosi . 12ak godina prije Branka se nasla s mojim braticem ( tad je imao 12 g. ) kojemu su otac i brat poginuli u prometnoj nesreci , a on je dobio jake tikove ( nekontrolirano treptanje kapcima , rekao bih usiljeno ) . Prosli su obred molitve u cetiri oka i samo tako tikovi su nestali. Istu molitvu sam prosao i ja ,s njom i prijateljicama . Nakon obreda osjetio sam jaku toplinu u tijelu uz obilno znojenje. Zahvalio sam joj se , a ona je rekla da ne zahvaljujem njoj vec BOGU. Nakon skorog ozdravljenja NIKAD vise nisam imao iste ni slicne simptome.

Cijelo to iskustvo me promijenilo kao osobu i moja vjera je postala jos jaca. U vasim recenicama postoji puno psovki i gorčine, a to nije pravi put ka ozdravljenju. Nadam se da ce moje iskustvo nekom pomoci i da ce u vas zivot uci taj nevidljivi covjek koji pomaze svima ako mu to dopustite.
stjenica is offline  
Odgovori s citatom