Pogledaj jedan post
Old 20.03.2009., 11:31   #41
ma koje tablete, bez znoja i rada nema rezultata...
ja san svoj drob davno skinula i od tada odrzavam trbusnjake sve sa spravom ab-slide...
to su moji davno kupili jos otkad sam bila u srednjoj skoli, nesto malo platili...imas to ja mislin na teveu u top shopu.....
to ti je kao mali valjak sa dvi rucke sastrane i onda kleknes i spustas se prema naprid i vracas nazad...
u pocetku je pakleno, ne mozes napravit vise od dva puta a i ne triba u pocetku vise od 5 trbusnjaka jer od te sprave trbusnjaci bole ko vrag.......
i kasnije malo povecavas broj al pomalo....al stvarno nije potrebno ih radit vise od 20 dnevno jer sprava je jako ucinkovita....
ja ih sad radim mozda dva tri puta tjedno samo da odrzim misice...s tim da ih npr. nisam cijelo ljeto radila a imala sam plocice cjelo ljeto...
nije da ti sad s tim stomak nabildas da ti se vidi svaki misic al ono lagano se naziru i super izgleda!!!

p.s.mala anegdota kad smo vec kod trbusnjaka...na pregledu kod ginekologa meni on pregledava jajnike i pita me da li ja sta treniram, ja pitam zasto, a on meni da imam sportski trbuh!!!
annie25 is offline