Pogledaj jedan post
Old 24.09.2009., 10:01   #707
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
osobno, mislim da se u sexu treba postupno otvarati, znam da kad preko mjesec dana ne bude novosti, već postane malo monotono...

samo se ti polako otvaraj..dok se ti otvoris ko cvjetak na jutarnjem suncu, tvoj picic ce se otvoriti negdje drugdje..a to s monotonijom..alibi losih jebaca..kakva monotonija? u sexu? kako rekoh, alibi losih jebaca koji misle da svaki sljedeci sex mora biti novo lansiranje svemirskog broda na sve udaljenije planete..ono,kakva glupost..

opusti se,pokazi kaj znas, a nijanse ce se ionako isprobavati tijekom vase veze..no biti zatvoren,proracunat..ili jos ono najgore, biti ogranicen i ne prepustiti se strasti u datom trenutku,jer eto,ako jos sada das tri orgazma za redom, ispasti ces ubrzo monoton..ajme ajme...

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
mene ne prestaje iznendadivati kako se ljudima moraju objasnjavati i najjednostavnije stvari tipa ovoga: pa ovo je zdravi razum i nekakva logika, a ne tajna velike moci analnog seksa, odnosno seksa.
puno puta nazalost moras bezrazlozno objasnjavati one najlogicnije i najbanalnije stvari..puno previse puta..no zato kada napokon nades onoga kome ih ne trebas objasnjavati..vec ih od pocetka pocnete zajednicki konzumirati...tada je nagrada punooo slada
izotonik69 is offline  
Odgovori s citatom