Pogledaj jedan post
Old 24.09.2009., 12:55   #708
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
samo se ti polako otvaraj..dok se ti otvoris ko cvjetak na jutarnjem suncu, tvoj picic ce se otvoriti negdje drugdje..a to s monotonijom..alibi losih jebaca..kakva monotonija? u sexu? kako rekoh, alibi losih jebaca koji misle da svaki sljedeci sex mora biti novo lansiranje svemirskog broda na sve udaljenije planete..ono,kakva glupost..

opusti se,pokazi kaj znas, a nijanse ce se ionako isprobavati tijekom vase veze..no biti zatvoren,proracunat..ili jos ono najgore, biti ogranicen i ne prepustiti se strasti u datom trenutku,jer eto,ako jos sada das tri orgazma za redom, ispasti ces ubrzo monoton..ajme ajme...



puno puta nazalost moras bezrazlozno objasnjavati one najlogicnije i najbanalnije stvari..puno previse puta..no zato kada napokon nades onoga kome ih ne trebas objasnjavati..vec ih od pocetka pocnete zajednicki konzumirati...tada je nagrada punooo slada
ja znam o čemu govorim... jbga eni je monotono koristiti manje više 5-6 istih poza, ići stalno istim ritmom, da uvijek ona svrši npr tri puta pa onda ja, i eto... ako se isti sex ponavla npr godinu dana(ne mislim doslovno isti, ali ako nema nikakvih novosti, to je za mene isto, i tada postaje rekreacija, a ne sex...)

i da ne bude zabune, ne bih se kočio nekom mišlju, osim u tri situacije(s nekom idućom): ne svršavam u nju bez kondoma, i vjerujem da neću lizati ili jebati bez kondoma eku koju ne poznam dobro...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom