Pogledaj jedan post
Old 12.01.2011., 13:13   #22
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pa,manje više bi se to moglo zaključiti.
Opet,ne znam jel se i sam broj crnaca smanjuje ili samo udio,i ako da, gdje odlaze?

Meksičke ulične bande su manje više razjebale crnačke,ali opet kolonizacija nema smisla po toj logici, jer su te ulice onda i dalje nesigurne.
A čak dolaze malobrojniji,ali opasniji Slavadorci,koji čak od Meksikanaca uzimaju teritorije
Pa gledaj nekažem da to ima neku detljnu razrađenu politiku nego samo neki opšti plan.

Nisu crnci nigdje otišli nego su samo bili preplavljeni koliko ja razumijem, a pad crnačkih bandi je ja mislim vezan za nešta drugo. Izjašnjavanjem kao "afro amerikanci" umjesto crncima im je prvi korak ka asimilaciji u društvo jer iako su crni ipak su dio društva jer se izjašnjavaju kao Amerikanci, i zato imaju manje potrebe za biti dio etničke bande.

Nešta kao Jugosloveni za vrijeme Jugoslavije, samo što je projekat u ovom slučaju uspio i 100% su im ime placirali neki iz think tanka sa nivoa države a nije nikako došlo iz crnačke zajednice. Sjećam se da sam pročitao jednu američku analizu koja je napisana sredinom osamdesetih gdje su predvidjeli raspad Jugoslavije zbog malog broja ljudi koji su se osjećali kao Jugosloveni, ako su o tome razmišljali u vezi sa Jugoslavijom budi siguran da im je isto sigurno palo na pamet u vezi sopstvene države.

Vidi da su i te mape koje si pokazivao došle sa sitea ekvivalenta meksičkih šešeljevaca, tako da su crnci iako puni socijalnih problema nikakav antidržavni element kakvi su to latinosi, a zato je baš zbog izjašnjavanja kao afro amerikanci.
next in line is offline  
Odgovori s citatom