Pogledaj jedan post
Old 20.03.2017., 14:17   #1231
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Wow, hvala na iscrpnom izvještaju. Doria.

Mi potegnuli iz Zga do Male Hiže i - ostali žešće gladni.

Baš sam se jako razočarala jer znam da su uvijek sipali hvalospjevi na njihovu hranu, pa i ovdje na ovom topiku i jako smo se veselili. Išlo nas je četverto, i nije da smo neki požderuhi, ali već nakon predjela smo u šali spomenuli da se nadamo - najesti.

Nažalost, šala se pokazala istinitom.
Za predjelo je bila punjena domaća tjestenina, dva komada, dosta flah, okus ok, malo prekiselkast sir, ali tijesto jako dobro.
Ukiseljena bijela riba je bila fina, kao pohana pa onda ukiseljena, ok, ali opet premala porcija.
Treće predjelo je bila juha od češnjaka i slanutka, koja se zapravo pokazala najboljim izborom ako se gleda porcija. Okus isto dobar, pečeni češnjak na pastu i pržen pa kuhan slanutak, predmnijevam.

Glavno jelo - lungić, patka i pileća rolada (to su dodali), onak... Piletina presuha, popečci ko Ledovi smrznuti, ostala jela korektna, osim uz patku - poslužena heljdina kaša bez iiiikakvog začina. Don't get it.

Za desert su bile jedna baklava s višnjom, to je bilo fino, jedan desert u čaši (marelica-šljiva, neki kao biskvitić i šlag - preeekiselo, nažalost), a torta od maka (2x) je bila takva sramotna uska šnita da smo kolektivno zaključili da je ovo bio najveći TR promašaj svih ovih godina. K tomu suha kao da je odrezana jučer i ostavljena na zraku da se skore rubovi i kompletno isuši.

Na putu za Zg, uzeli pizze u Chellu i siti al tužni zaspali.

Kmek, nekoć sam dosta često navraćao tamo i jedini put sam bio nezadovoljan kad sam svratio za tjedan restorama. Nezadovoljan veličinom porcije, ne okusom. Možda ne bih bio nezadovoljan da nisam znao kakvi su im inače standardi.

Nadam se da se nisu pokvarili.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom