Pogledaj jedan post
Old 21.03.2007., 17:01   #61
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Što se tiče oboljenja prostate (sad ne znam 100% da li je u pitanju rak ali mislim da jeste) ona su dosta povezana sa nepotpunim izmokravanjem.

Recimo kod Arapa oboljenja prostate su značajno rijeđa (ali to nije povezano sa obrezivanjem) nego sa položajem u kojem se vrši mokrenje. Naime oni to rade iz čućećeg položaja i na taj način dodatno vrše pritisak na bešiku te imaju potpunije izmokravanje.

Ja recimo nakon izmokravanja ne moram nešto puno "otresati" ili "izmuzati" (pošto sam obrezan) ali imam svoju tehniku izmokravanja, a ona se sastoji u tome da rukom pritisnem dio penisa koji se nalazi iza testisa i na taj način izbacim dodatno, pa recimo, značajnu količinu mokraće koja bi se inače zadržala u mokraćnim kanalima i tada dobijem osjećaj da sam potpuno "obavio posao". (Nadam se da nije previše offtopic i da nećete zamjeriti.)

Što se tiče obrezivanja, nedavno je bila jedna široka rasprava o tome na ovom forumu, pa potraži.

A što se tiče ovih tvrdnji da je obrezivanje bespotrebno, iz mog iskustva, ništa ne brini ti si u prednosti u svakom pogledu.
konacno neko ko sa argumentima pise topice.. Doista je stvarno bolje biti obrezan, i COD2 nema potrebe da mi govoris da sam u prednosti, to u stvari znaju svi koji su obrezani pa i ti i ja da jeto VELIKA prednost a zavisne price uvek postoje..
A sto se tice religije kriscanstvo je i proteklo iz judeizma, pa i sam iSUS JE BIO JEVREJIN I OBREZAN!!! Tako da tu mozemo da zatvorimo svake komentare u vezi sa tim..
Dosta predrasuda, nego bi oni neobrezani mogli pitati ali OZBILJNO nas obrezane, kakav je osecaj i da obe strane razmene iskustva... A DEFINITIVNO niko se nije pokajao posle obrezivanja!!
aleksa81 is offline