Pogledaj jedan post
Old 23.06.2007., 13:38   #14
hehe, kako ste mi super

E ovako, ja sam u 3 mj skupila neku lovicu i javila sam mu da imam sad nesto pa bi mu svakako poslala, bar da je nesto po mojim mogucnostima, do tada mi nikad nista nije ni spomenio..i ja sam ga pitala dal je to ok da mu svaki mj bar nesto dam do 9mj pa cu mu onda u 9mj bas sve vratit, jer mi je tako jednostavnije..no ja i on smo se dogovorili da mu posaljem od 1-5 u po 50€ i takav je dogovor bio i ja sam mu redovno javljala kad posaljem...
i onda se desilo da pocetkom 5mj nisam bila u Hr, pa sam se vratila 7.5.i javila mu da cu mu poslat sutradan jer me nije bilo, s tim da bi mi njegova zena poslala poruku da ne moram slat da sam ja bezobrazna i da se ne drzim dogovora i ako posaljem da ce mi to bit vraceno i da ce me stavit na sud...
No to me iznenadilo,al ja se nisam obazirala, ja sam svakako poslala jer ipak je to moja duznost prema njemu da to vratim i niko nista, on je to primio i sve ok..i onda sad ovaj mj... poslala sam redovno s tim da bi on meni poslao por.da ako ja to ne rijesim do 1.7. da ce on pokrenuti tuzbu...a opet mislim da nije to njegovo maslo da ona ima prste u tom... Stvarno se u te stvari ne kuzim sto se tice pravosuđa, da sam sudac...osobno bi mi bilo glupavo i primit takav predmet...(ako se to tako i zove)...

joooooj
Meellani is offline  
Odgovori s citatom