Pogledaj jedan post
Old 25.11.2008., 20:00   #3241
Quote:
ella__17__sb kaže: Pogledaj post
mariah-zgb vec dugo koristim losion belosalic,i pomaze mi na nekim dijelovima tijela,jer ja nemam tesku psorijazu,meni izlazi samo po ljeti,po zimi se povuce,blagi oblik je...i upravo mi ta krema belosalic pomaze,nemoze se ni usporedit ono prije koliko sam imala psorijaze i sada kada je gotovo ni nemam,a namazala sam se svega par puta...vjeruj,probala sam svega i svacega,kojekakve kremice,losioni,aloa vera,i ova krema mi je predobra,bar meni...nisam rekla da je morate kupit,nego sam dosla i napisala u slucaju da netko zeli probati,samo sam zelila pomoci,jer meni pomaze,mogu cak reci da je najbolja do sada,losion i krema zajedno,i treba mazati i nakon sto nestane kako bi se sprijecio povratak,a sto se tice citanja o belosalicu,sve ja to znam i doktorica mi je preporucila upravo njega,jer mi jedino ta krema pomaze...toliko od mene...pozdrav svima!
pisano je puno na ovom topiku o belosalicu. kao što kazes super je ak imas laksi oblik ali i uz laksi oblik ja ti ne bih preporučila mazanje s tim to je gadan i teski kortikosteroid koji utjece i na rad bubrega, hormona, moze strije uzrokovat i pojačanu dlakavost te osip i tuberkulozu kože

no tvoj izbor.
emergence is offline  
Odgovori s citatom