Pogledaj jedan post
Old 14.10.2008., 14:20   #17
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
moje mišljenje o dr. Bokić iz Prečko 2 j e kopirano sa jedne druge teme a glasi ovako:

Ja mjenjam ginekologa!
jučer mi dopizdilo nakon što sam čekala uputnicu za lijek 2 sata i doktorica me nije ni primila neg mi sestra onako odokativno šibnula antibiotik i otpilila s debilnim objašnjenjem kad sam joj prigovorila što mi nisu htjele raditi bris zadnji put već na moje inzistiranje i svađu A BILA SAM U PRAVU DA SAM OPET BOLESNA!!! (imam problema sa bakterijama u cerviksu već duže vrijeme )
ja njoj-sestri kažem: vidite da sam bila u pravu da opet imam problema, a ona meni debilni odgovor koji valjda servira neobrazovanim uplašenim klinkama i starim bakama koje dođu: pa kaj očete, vidite da niste pozitivni na ureaplazmu više (kao da je to tema razgovora ). tema je ešerihija hellloooouuuu!!!
i kad popijete nolicin, za 5 DANA () dođite na kontrolni bris uzet ću vam ga AKO ĆU IMAT MEDIJA!!!
a to s medijima mi je dr lijepo objasnila da imam pravo na 2 brisa godišnje, jedan + kontrolni, za sve ostalo da to Njoj dolazi na naplatu što je čista laž.

Mislim da je ta kap prelila moju čašu.
Ni sestra ni doktorica nemaju ni 10 sec vremena od pacijentica i to im priznam ali... za to im nisam JA kriva.
Već mi je dosta da smo mi pacijenti stalno žrtve njihove profitabilne medicine. Ona si natrpa 50 000 pacijentica zato jer joj po svakom pacijentu zavod plača neku lovu i nas je već puna čekaona i nema šanse da nas sve kvalitetno obradi nek nas u roku 10 sec spizdi van (i ovo ne karikiram neg je doslovno tako, zadnji put mi je neka ženska ulijetala u kabinu dok su mi još gaće bile na koljenima zato šta je ova urlala; slijedećiiii ) Al... ona i dalje prima NOVE pacijentice!!! . zato nam i serviraju onakva debilna objašnjenja samo da niš više ne pitaš, nema medija zato da ne mora potrošit lovu na njihovu nabavu i najradije bi da može imala 100 000 pacijentica al po mogučnosti zdravih- da ne mora na njih ništa potrošit. meni je takvog ponašanja dosta, moja budučnost, zdravlje i beba ovise o njihovoj gramzivosti i ja to ne toleriram više.

dakle, ima ko kakvog drugog hzzo ginekologa u zapadnom dijelu zg za preporučit?
Isprika za dugi post.
pokušaj se raspitati u rudešu
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom