Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:11   #9767
Quote:
teresa kaže: Pogledaj post
Po mom mišljenju, Asi je jučer napravila par kardinalnih pogrešaka, posebno u odlasku k Aliju u tajnosti i ponovno, inat zbog inata.



Upravo to! Nemaju što razgovarati. Asi uopće nije svjesna koliko je štete nanosi Demiru s Alijem.
Nikad mi Asi nije izgledala odvratnije nego jučer u onoj sceni kad se vraćala sa sastanka s Alijem, a Demir gledao za njom. Ispala je bijedno, u onoj sivoj haljini, sa zaglađenom frizurom i teškim cipelama.
I scena na konjima. Inat, pa opet inat. Prodat ću imanje, pa neću prodati, samo nek moja bude zadnja, da pokažem kako ja mogu ono što hoću. Takvom žene su same sebi patnja, jer im je njihova narav izvor trpljenja. Eto, ja tako vidim. Ništa od pametne i razborite Asi u tim scenama nisam vidjela.





Nije ništa nije razmišljala, a kamoli da je mislila o Demiru, bila je samouvjerena i preuzetna. Mislila je kako ona sve može, a ispala je glupa. Mislim da scenaristi ubacuju takve scene zbog dinamike serije, ali meni se čini kao promašaj.
Čitala sam čitala, s nećim se mogu složit s nećim ne....ali onda naletih na tvoj post, gdje kažeš da ti je Asi u zadnjih nekoliko epki, tvoja prava savršena Asi?
žanis84 is offline