Tema: The Voice
Pogledaj jedan post
Old 17.04.2013., 23:29   #466
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Ja se nikako ne slažem za Christinu a i o tome koliko je dobar coach govori činjenica da su u obje sezone njezini pjevači završili kao posljednji, isto tako mi je daleko od nekakve fantastične pjevačice, ona doista ima snažan glas, ali ga previše forsira i ne može svaki ton u svakoj pjesmi biti deranje na najjače. Osim toga u voice-u je bila neprestano arogantna, bezobrazna, nije nimalo doprinosila duhovitosti u showu već se pretjerivala i svađala s drugima, kao da je razmaženo derište kad nešto nije bilo po njenom ili ako je netko, ne daj bože, uputio kritiku njenom pjevaču.
Što se tiče Shakire, na njoj se vidi da je dobrica i većinu vremena daje neutralne komentare jer vjerojatno ne želi nikoga povrijediti, ali mislim da će, kako krenu live emisije i to se pomalo mijenjati, ako ništa žena je barem elokventna i govor joj se ne sastoji od you're a great singer, i'm a fan i slično.
Možda razlog što je nisu puno birali tijekom audicija, leži u tome što ona nije toliko popularna i poznata u americi kao ostala trojica : ne zna:

EDIT: znala sam da će blake izabrati daniele, on totalno ima thing na te male slatke plave curičke, ali mi je super drago zbog caroline, ona mi je za sad favorit : cerek:
potpsujem ti svaku

shaki je meni baš draga, predivna je i samo su je jednom u ove dvije emisije prikazali kako radi

dobre su borbe jedino mi žao kaj je shaki odma popunila krađe, mislim da je fulala sa onom iglesias, što će joj još jedna latina, mislim cura je dobra, al meni nije niš posebno

kako mi je drago da usher nije dobio krađu nijednu, izgubio od shakire i adama

braća swan su mi zakon

s njima bi blake mogao dogurat daleko možda

ona što je s michael jacksonom htjela pjevat mi je malo preumjetna, ne paše mi

tema shaki
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom