Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 16.01.2009., 20:05   #664
Quote:
teebz1978 kaže: Pogledaj post
Ufff, naporan je ovaj topic... a tek istraživanje madraca... nikad kraja...
Uglavnom imam pitanje glede podnica i madraca i kombinacije toga. Uglavnom, kupujem madrac 160x200 (biram između latexa i hladne pjene). U krevetu spavam sam, i to spavam na sredini kreveta. Sada pitanje. Kakvu podnicu uzeti? ne mislim na tip podnice već dimenziju? Vidio sam da samo u perfecti imaju podnicu u komadu na nogicama 160x200. Glupo mi je uzimati 2 podnice, kad znam da spavam na sredini kreveta i da od te 2 podnice neću imati niš....
prvo, dali ta podnica ide u okvir kreveta, jer ako da, onda ti krevet diktira dimenzije podnice.
ukoliko je slučaj da nema kreveta, onda uzmi podnicu iste dimenzije kao i madrac.
e sad., problem je u tome sto ti spavas sam na sredini kreveta, a podnice dimenije 160 su tocno na granici gdje bi se trebalo koristiti dvije letvice od 80.
ukoliko i nađes podnicu od 160 sa letvicama u jednom konadu, to mi ne izgleda bas cvrsto za ista osim spavanja
ja bi na tvom mjestu uzela 150, ili cak 140, ako si tezi.
radje manji krevet kako treba, nego veči, pa da ti je najudobnije na njegovoj lijevoj ili desnoj stani, a ne u sredini. di je najslađe
Bocca della Verita is offline