Pogledaj jedan post
Old 24.04.2012., 20:18   #634
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Iskreno da ti kazem. ja da sad pronadem lijek protiv tinitursa "recimo to slikovito" nebi nitko nikad vise morao dati lipu za taj lijek pogotovo ako bi se radi o knjizi tips-trick nego bi ju online stavio da svatko moze da je besplatno skine i procita. Toliko o dobrociniteljstvu onoga tko zeli nekomu pomoci. Pomoc nije kad ti netko naplati za ono sto ti je ucinio nego kad ti "nesto" da besplatno bez ikakve naknade. A ovo nije pomoc negio prodaja "moguceg" rjesenja u kome nema garancije. Ipak neka ljudi kupe pa neka probaju i neka jave dojmove pa cemo prodiskutirati ponovno ovu temu kao i u godinama do sada.
Sam naslov knjige "Tinitus cudo" zvuci kao posljenja jeftina trash reklama za nekakv usisivac ili one magicne sprave koj ciste jednim potezom svu mogucu prljavstinu.
Ti si očito idealista do bola,pa naka onda svi lijekovi na svijetu budu beplatni,neka struja i voda i plin budu besplatni,jer oni služe ka razvoju društva i civilizacije,bilo bi to lijepo da je sve besplatno da.
Ajmo sad realno,taj čovjek se napatio i proučio sam stotinee i stotine knjiga i na kraju našao formulu koja djeluje jer i drugi javljau da djeluje!
Napisao je knjigu di je pojasnio sve u detalje,di je sva istraživanja oko toga što djeluje a što ne sročio u knjigu od 300 stranica koju je stavio na internet.
Nisam tu da budem odvjetnik nikom,ali mislim da tamo ima pregršt korisnih informacija i kritike na Tinitus Miracle su pozitivne sa svih strana više manje.
Uvijek će se nać ljudi koji će pljuvat po nećem a da nisu ni sami probali samo zato jer ta osoba sad zarađuje novac na račun oboljelih,pa zarađuje ga i farmacetuska industrija i doktori i ne vidim tu problem ako je neko se potrudio napisat knjigu o Tintusu i naplatit je 39 dolara...mislim da je to mali novac za mnoštvo korisnih informacija i koraka koji se mogu primjenjivat i poboljšat stanje.Svima bi preporučio da to pročitaju kako bi bolje razumjeli stanje koje imaju i načine na koji mogu ga postepeno počet poboljšavat i na kraju mogu imat i 100% rezultate.
Ako meni i drugima to pomaže pa nek zaradi čovjek i milijune što se mene tiče...
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom