Pogledaj jedan post
Old 30.08.2010., 23:28   #7
ja primjetih da obično ''postoje'' na astralu nekih godinu do godinu i pol...a onda ''otiđu''. ČAk sam se iznenadila za neke osobe za koje sam mislila pošto su ''svjesnije jer su se za života bavile naprednijim tehnikama'' da će im trebati manje vremena. Krivo.
Odlazak (nemam pojma kamo odlaze, valjda izvoru, Bogu nazovi kako ćeš) izgleda lijepo ..kao neka svečanost, doduše pošto su bili kršćanski orijentirani..sve nekako baca na te motive.
Odlazak se može ''ubrzati'' nekim tehnikama (ima veze s vibracijama aure), ali onda se opet ponekad vračaju jer neki ispadne da nisu spremni za katapultiranje od strane drugih.
Obično nakon smrti se vraćaju na mjesto u kojem su najduže boravile, uz ljude koje ih oplakuju (a to je katastrofa, jer mi se čini kao da ih to nekako zamara).
Ponekad mislim da bi trebalo zabraniti svijeće na pogrebu!
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom