Pogledaj jedan post
Old 28.01.2011., 18:33   #28
Ovo je za policiju!!!!!

Quote:
bijelo@meso kaže: Pogledaj post
Ja sam se 91. zatekao na razaraču "Split" odakle sam u 8.mjesecu 91.uspio pobjeći.Prije toga sam bio u Puli vojarna "Karlo Rojc".Jedno veće u 7.mjesecu su nas postrojili,jedne su odvajali za rat u Sloveniji a mene strpali u 2 sata ujutro na onu konzervu od broda,na titov "Galeb".Di ćeš šokca na brod,dobio sam morsku bolest čim sam ga ugledao.Krvavih 12 sati sam se vozio do Splita.Danas kad idem u Konzum i kad vidim onu konzervu,komadići tunjevine u ulju odmah se sjetim hebenog Galeba.Uglavnom htio sam reći kako su oficiri ili danas časnici hrvatske nacionalnosti odlazili sa broda a da ni jednom običnom mornaru Hrvatu a nije nas bilo puno,ništa nam nisu htjeli pomoći.Kada su svi hrvati oficiri i vojnici slovenci otišli ostalo nas par hrvata na milost i nemilost srba kojima su se pridružili i makedonci (valjda zato što su iste vjere ili kako oni to kažu veroispovesti) i udri po nama ustašama.Tukli su nas,vrijeđali,palili vatrom,pljuvali,na TV prikažu vijesti o hrvatskim izbjeglicama oni vade spolovila i natežu kožicu urlajući ubij,zakolji.Nas tri hrvata natjerali nas na koljena da ribamo tu našu brodsku spavaonu a oni uzeli 5-6 bočica likvija i špricaj po nama,pjevaju marš na drinu i urlaju,ovom jednom držali usta otvorena i sipali mu likvi a onda šlag na kraju cipelarenje.Uleti srpski major u spavaonu,rekoh evo spasa a on samo kaže "dečki tiše malo" i izađe van.Cijelo to vrijeme sam mislio kako ću zbrisati,otići u ZNG i onda im hebavati majku.Tako i bi 17.08.1991.I onda jednog dana u mojoj Slavoniji negdje na prvoj crti sa ponosnim ljutim zengama čujem vijest na radiju da je razarač "Split" pogođen i da pluta prema Crnoj gori.
Ljudi, pa ovo je za policiju i DORH!
Ne šalim se. Netko bi ovo trebao prijaviti policiji.

Jer svi mi možemo sutradan biti kao naš branitelj Purda.
Dođu nama na naše, ubijaju, pljačkaju, a mi kad se branimo, onda smo zločinci.
Kao i ovaj momak kojem su prije 20 godina četnici ulijevali Liqui u usta i tukli ga, a danas je možda na nekom njihovom "popisu zločinaca".

Predlažem da ovo prijave MUP-u.
Pa barem da nekim njihovim gadovima zabranimo ulazak u Hrvatsku.
Sokolić is offline  
Odgovori s citatom