Tema: Što smo mi?
Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 03:36   #1
Što smo mi?

Pozdrav. Evo da vas upozorim ovo ce biti malo poduzi post da mogu objasniti situaciju pa ako se nekome da citati 😂Z
Znaci iz razlicitih smo gradova i upoznali smo se preko prijatelja kad smo dosli u isti grad na faks. Druzili smo se stalno i u meduvremenu smo poceli "mutiti". On me znao zvati kod sebe da prespavam itd. Ugl ja odustanem od faksa i nisam se htjela vratiti u svoj grad vec sam ostala ovdje u ovom raditi, a on se takoder nije hito preko ljeta vracati i ponudi da zivimo skupa. Eh sad mene najvise muci to sto ja ne znam jesmo li mi skupa uopce. Kad smo tek krenuli skupa zivit to je bilo vise-manje samo sex navecer. Medutim stalno me zvao sa svojom ekipom vanka, sto sam ja odbijala (iz vise razloga). Meni to nije djelovala kao veza, no sada odjednom mi je poceo govorit ljube, cmaka me stalno po kuci, ljubi me na ulici, ispred prijatelja.... Eh sad ovo ce vama vjerojatno zvucat smijesno ili ne znam ni ja sta 😮 ali on mene nije nikada pitao za vezu. I ja sad ne znam da li se to sa 20 godina podrazumijeva da smo skupa ako se tako ponasa ili nismo skupa?? A ne bih htjela biti budala da on okolo svrlja dok ja mislim da smo skupa. I znam da ce vecina vas reci da porazgovaram s njim ali ne mogu ja naceti tu temu 😂😂 i evo sad trazimo novi stan zajedno. Onda katkad zna reci pa reci da ti je to cimer napravio, a katkad kaze pa reci da ti je decko to nesto napravio. Stvarno sam zbunjena vise, tren mislim da smo skupa, evo sad mislim da nismo jer je otisao u svoj rodni kraj i culi smo se samo jedanput 🤔🤔
Nana232 is offline  
Odgovori s citatom