Pogledaj jedan post
Old 11.10.2017., 10:27   #6783
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Imao sam isti (ali 3/32GB) kratko vrijeme pa sam potražio nešto s boljom baterijom..., sad ga ima žena i ona je jako zadovoljna s njim (osobito što ga može brzo dopuniti pa je spreman za maratonske razgovore)...

Evo pogledaj mišljenja kupaca na Kimovilu

Ja sam osobno bio zadovoljan sa svime osim baterijom koja je jedva izdržala oko 3,5-4h SOT (drndanje s uključenim ekranom)..., no zato ima brzo punjenje...

Dobiješ i brzi punjač, a mob se napuni na brzom punjenju za 60 minuta (no jako se zagrijava pri tome)..., bez uključenog brzog punjenja za manje od 100 minuta....

Doduše imao sam 2x SIM-a, jedan na 3G, drugi 2G (3G jer u Osijeku gotovo da i nema razlike u brzini na 4G i 3G mrežama)..., a 3G manje muze bateriju...

Najviše mi se svidio zvuk, ekran, odlično se drži u ruci i sa silikonskom navlakom nije preširok za ruku...
Ma sve 5 osim te baterije..., no možda je bio samo moj jer vidim da je većina bila zadovoljna i s baterijom...
Brz, nema laga.., odličan za igranje i sve ostalo..., zaista povoljan mobitel za ono što nudi...

I da.., nema proširenja sa SD karticama, tako da.., meni je i 32GB bilo dovoljno.., tebi će 64GB biti itekako dovoljno....

Eto...

U svemu mi je bio za malko bolji od Redmi Nota 4X - osim baterije koja je u RN4X magično dobra (8-10h SOT)... i da zvuk na donjem zvučniku je na RN4X malko jači...
Hvala što si odvojio vrijeme da mi ovo napišeš,meni taj mob treba za suprugu,narućio bih ga preko goldwaya izađe me 1000kn.
Nadam se da ima Hr meni jer sam negdje pročitao kao da nema.
Po svemu navedenom ćini mi se ok,dvoumim se jedino malo zbog baterije.. Malo je dolar skoćio pa mi je sad note 4x izvan buđeta, eventualno obićni s 5 inćnim displayom..znam kakve Xiaomi ima baterije jer ja imam xiaomi redmi note 3 pro..al razmislit ću još..
buki1579 is offline