Pogledaj jedan post
Old 11.10.2017., 22:13   #2851
Quote:
coca kaže: Pogledaj post
...................Probala sam bezglutensku 4 mjeseca i mogu ti reći da mi je bilo dobro ali ja sam hedonist altruist haha i previše uživam u hrani da bi predugo ostala na tome.Falile mi jebene napolitanke
I inače ne volim odricanja.Mislim da je ljepota života u uživanju,a ne odricanju.
Ne mislim pri tome na nakaradna pretjerivanja.Ja uživam u sitnicama i ak me vesele 3 jebene napolitanke ja ću ih i pojesti.
Redovito uzimam đumbir i on mi paše.Nekad sam ga redovito ribala i stavljala u med sa limunom ali sad redovito popijem čaj od đumbira u prahu koji kupim u dm-u.
Pomaže mi i vježbanje.Nikakvi ultra treninzi.Odvježbam doma sa bučicama ili ako je vikend odzujim do Bundeka i kombiniram trčanje i brzo hodanje.To obožavam.
Meditacija mi je već dvije godine obavezna.S njom započinjem dan,a vrlo često s njom i završim dan.To su samo moji trenuci kad praznim glavu.To mi je toliko pomoglo da od sveg srca preporučam svima.
Kažeš da ti se plače al ne znaš zašto bar ne na svjesnom nivou.Ta rečenica me razveselila jer vidim da radiš na sebi i to je dobro.Tek ćeš uvidjeti koliko je to dobro.Plači kad ti se plače.To je filter.Trebaš to izbaciti iz sebe samo nemoj dozvoliti da potoneš.Isplači,izbaci iz sebe tu težinu sa srca i onda obriši suze,otuširaj se,nasmij se sama sebi u ogledalu i reci ok.sad idemo dalje.
Ne znam jel ti moj tekst pomogao ali voljela bi da je.
Već sam pisala slično jer sam ja sebi tako pomogla ali neugodno mi to iznova pisati radi drugih kojima se to čini neprihvatljivim i ne želim ih zamarati s tim.
Ja tako volim tvoje tekstove coca i 3 jebb čokoladne napolitanke, one prelivene izvana od Kraša

Ljubim te i nastavi pisati, i radi sebe, i radi nas!

Ti si naša mala ana bučevićka
jakova is offline  
Odgovori s citatom