Pogledaj jedan post
Old 14.10.2017., 13:43   #6211
Još ima šugarce? Ili to sada preventivno? Računaj da ti neemu treba nekih 10-tak dana da prodjeluje jer im remeti nešto u živčanom sustavu ili hormonima pa se prestanu razmnožavati. I obavezno malu stanku napravi i opet turu odradi ako su ostala jajašca pa se nešto okotilo.

Moj mici je jeo kosti bez problema, koje god mu se dalo. Baš je bio mačak za poželjeti, nikad nije izmišljao oko klope, šta daš to jede a ubijao se u mokroj i mesini. Ostatak ekipe oduvijek izmišlja.

Ćufta a koliko je ona sad stara? Ne mora joj u zdjelici stalno stajati nešto, onda se nauče zobati i kasnije kako stare tako se zdebljaju, a muka je skidat im kile. Ja sam mačku 2 godine skidala 2 kile. Možeš dati sirovo prije nego odete i onda kad se vratite doma daš joj suho. Ja sam svoje hranila češće od 2 puta dnevno samo kad su bili mali. Sad imaju na raspolaganju suhu ali samo zato jer mi je mačka ima tumor pa je puštam da jede kad hoće jer jadna iovako mršavi.
Odgovori s citatom