Pogledaj jedan post
Old 01.02.2007., 21:26   #17
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled? meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.
Ja licno verujem u to da uopste ta tema ljubav na prvi pogled, prava ljubav.... su rezultat necega sto nam je nametnuto od malih nogu... jos u osnoovnoj skoli smo citali`princeza na zrnu graska` `pepeljuga` `lepotica i zvera`.... i jednostavno smo od malih nogu bili UBEDJENI da za svakoga postoji neko i da postoji PRAVA LJUBAV..... i sama kazes da li verujemo, da li postoji.... sto upravo govori o tome da ti kao i vecina nas to NIKADA NISMO DOZIVELI osim sto smo citali u bajkama....
Vidis tu je stvar sto smo toliko o tome citali u bajkama a nikoga licno ne znamo da je to doziveo, a i onaj ko prica da je imao pravu ljubav, ne veruj mu... Prava ljuav se vidi i oseca bez ijednereci..
Nije zakljucak razocarajuci PRAVA LJUBAV POSTOJI ali ne kao ona u bajkama i u smislu Princa na belom konju...
To je osecaj potpunosti i razvijanja! ta devojka sto je to dozivela u autobusu u Americi je zaista kao iz bajke, i treba tako da ostane, dobro da je izgubila mob. jer bi se mozda kasnije razocarala, svakako to je nesto sto treba da pamti ceo zivot, i sto ce joj davati snage da pregura sva razocarenja u druge momke.
Prava ljubav je iz dana U dan sve jaca i jaca PO TOME CES ZNATI DA SI SRELA PRAVOG A I ON TEBE------------VERUJ MI
aleksa81 is offline  
Odgovori s citatom