Pogledaj jedan post
Old 28.10.2008., 16:02   #18
Quote:
VeselaVjestica kaže: Pogledaj post
Imam problem i ne znam ima li to ikakve veze s venama ili čime, al ne znam gdje bih pitala a da ne otvaram bespotrebno temu, pa ću ovdje...
Sinoć, naime, nakon velike, poprilicno bolne nuzde, ostalo je nekoliko kapi krvi na papiru dok sam se brisala odnaprijed. Zbilja se radilo o malo krvi, ali dovoljno da se sledim od straha. Otisla sam pod tus i shvatila da na svu sreću ne krvarim iznutra nego da imam povrsinsku ranu na lijevoj velikoj usni!
Nisam se seksala skoro 2 mjeseca, dakle nije od toga. Nisam se nigdje povrijedila, a ranica izgleda kao tanka posjekotina. Groznicavo sam razmisljala sto bi to moglo biti i sjetila se kako me traperice vec dugo vremena jako zuljaju između nogu i da mi je ponekad bilo bolno i sjedit i hodat, jako neugodan osjecaj stezanja, peckanja, zuljanja... Neke ex trudnice su mi rekle da je to od toga i da ne brinem. Danas sam u haljini i nemam nikakvih problema za razliku od jucer. Iz kuce izbivam 14h dnevno jer radim.
U sestom sam mjesecu i dosad je sve bilo uvijek u redu i sa mnom i sa bebom.
Mislite da to zbilja moze biti to?
Nisam bolesna, ne izvodim nikakve egzibicije....Zbilja ne znam sto da si mislim. Kontrola mi je za 2 tjedna i ne znam bih li trebala otici prije ili sto?
Beba se rita najnormalnije, nista me ne boli.....
Joj, prva trudnoca...
Sad mi je jasnije zasto se moji roditelji i dan danas brinu radi mene kao da mi je pet...
Hvala, cure.
nosiš tijesne traperice u 6. misecu trudnoće?
Radiš 14 sati dnevno u 6. misecu trudnoće?
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom