Tema: Silikoni!
Pogledaj jedan post
Old 23.07.2007., 21:18   #1
Silikoni!

Ova tema je namijenjena curama koje su bile na plastičnoj operaciji grudi, ili to planiraju. Ona je mjesto gdje se razmjenjuju informacije i iskustva s različitim doktorima, operacijama, postoperativnom oporavku i tako dalje.

Ovo NIJE tema na kojoj se raspravlja o opravdanosti plastičnih operacija grudi. BOLI NAS KURAC ako mislite da su cure koje operiraju grudi iskompleksirane glupače, NE ZANIMA NAS što se vama više sviđaju prirodne grudi i JEBE NAM SE ako smatrate plastične operacije bespotrebnim idiotlukom.

Ako želite raspravljati o tome, slobodni ste otvoriti takvu temu. U protivnom, nemojte se ni truditi postati ovdje jer će takvi postovi biti smatrani trolanjem.





Hello Evo, ovako. Odlucila sam se staviti silikone, dvojkicu, tek toliko da ih imam i da na moju konstrukciju pristaju. Samo neznam kojem kirurgu da vjerujem. Dvoumim se izmedju Kincla i Glumicica, pa vas molim za savjet - koji je bolji? Ima li netko iskustva sa umetcima za grudi? Htjela bih da mi izgledaju prirodno, a ne kao dvije lopte... Help!

Zadnje uređivanje Herp : 18.09.2010. at 22:22. Reason: uvođenje pravila postanja
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom