Pogledaj jedan post
Old 17.08.2008., 01:13   #1095
mislim to sa poslom da je glupo opravdanje,ali recimo da mi se ne nateze sada oko toga jer svako moze naci opravdanje za svasta.mislim nisu sad ovo dobre usporedbe ali da ti pitas ubojicu i on ce ti nac opravdanje zasto je ubio i sl.ako si me skuzio sta zelim reci.oduzimanje vida ili dijela njega je toliko iznad posla i vozacke dozvole da cak imas i duznost obavijestit cijeli svijet o tome a ne samo 20tak forumasa.ja sam cak i zahvalan tommyu jer sam bio skeptik glede lasera a on mi je samo potvrdija to,ali sam prije svega realan i cinjenica je da od 1988g.,a to je 20god. da je premalen broj odvaznih ljudi koji su odlucili reci sve novinarima ili sl. pa zar od toliko velikog broja ljudi nitko nije skupija hrabrost i alarmira svijet da nam štambuk,gabric right,kolivanov i drugi doktori kradu vid??a najcudnije mi je to da je taj gabric i sam napravija taj zahvat .pa zar je i on lazov pa to laze ili je sa svojim doktoratom manje zna od tommya i drugih,pa nije valjda samodestruktor,pa cak i na ovom forumu je veci broj sa pozitivnim iskustvima nego sa negativnim.pa nije valjda i da ovi na forumu lazu.iskreno da sam siguran da ce mi vid biti odlican nakon operacije ali da ce se mozda pokvarit za 20,30god. vjerujte mi da bi odma operira jer necu ja ni bit ziv za 30god.hi hi.ako je za tommyjev problem kriva visa sila.ja cu je sad tako nazvat onda on mora zato i bit konkretan i rec kriv je taj taj i taj jer ne smije plasit ljude ako je on jedan od nazalost ljudi kao sto su MAŠKARIN to ipak nije isto jer covjek je isao operirat slijepo crijevo a izgubio nogu i to jedva osta ziv.medjuti takvih operacija ima milijun bez ikakvih i ikada posljedica.uglavnom evo jednog pitanja i odgovora kojeg cu sad copy/paste
• Laserska korekcija vida
Imam dioptriju -2 i astigmatizam te vidim samo na desno oko, pa ma zanima je li uopće preporučljiva laserska korekcija vida s obzirom na moguće rizike. Puno o njoj čitam, međutim nisam još puno pročitala o osobama koje su je izvršile, odnosno imaju li te osobe kakvih komplikacija nakon 5 ili 10 godina?

Ukoliko je oko s dioptrijom jedino oko na koje vidite, ne savjetujem nikakav operacijski zahvat na tom oku u svrhe postizanja komfora gledanja. Svaki zahvat, pa makar i najsigurniji na svijetu, može imati komplikacije. U Vašem slučaju savjetujem redovne oftalmološke preglede jednom godišnje kako bi se što duže sačuvao uredan vid na jedinom preostalom oku.

Ivan Čima, dr.med., oftalmolog


sta ocu reci: pa mislim da je dr.cima upoznat sa svim posljedicama i nije na proviziju i nigdje nije napisao NE TA OPERACIJA NE DONOSI DOBROGA nego je covjek objasnio da je to mozda jednostavna operacija ali i kod takvih operacija postoji mogucnost komplikacija.
ja mislim da je tommy-u objasnjeno da je kod njega situacija drukcija nego kod ostalih pacijenata,medjutim on je isao u rizik i doktorove su se sumnje ostvarile i on sad ima potrebe nekoga okriviti.ja sam inace vrsni psihijatar i proucavam ljude i to mi odgovara njegovoj gorcini pisanja ali opet u jednu ruku suzdrzan .normalno postoji mogucnost i da se varam.
J.J KADAVER is offline  
Odgovori s citatom