Pogledaj jedan post
Old 19.02.2011., 21:18   #450
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
Nazivanje Andrije Andabaka rugajućim nazivima - čovjeka koji je u ratu priznato uništio 32 tenka i po kome se i dodjeljuje priznanje - vrijeđanje je i pljuvanje Domovinskog rata...
Klinac, malo si zelen za govorit o ratu. Takvi poput tebe su prvi gibali na fakultete, u inozemstvo. U ratu prvo zaboraviš politiku.
Kad prođeš neka ratna događanja, kad ti prvi puta šišne tenkovska granta kraj tebe, a ti bi ga trebal zdimit. Baš lagano čas posla.
Ne impresioniraju me tvoje priče o Bošku Buhi, Mirku i Slavku itd.
Sada odi, tužakaj me moderatorima.
Evo ti jedan vijeran opis ljudi koji su vidjeli frontu. Pa čitaj malo.
Citat
Rat je pakao na Zemlji. Svatko tko prizeljkuje rat nije zdrave glave.

Nadam se da nikada necete vidjeti sto je rat, a i sumnjam kako je vecina ovdje uopce i prosla barem temeljnu vojnu obuku da bi znali sto metak cini ljudskom tijelu i u kojim mukama umire vojnik ako ga samo jedan metak pogodi u npr. prepone ili vratnu zilu kucavicu?

Previse p_uta smo oslobadjali BiH kroz povijest (A-U, NDH, Oluja) i previse Hrvatske krvi je proliveno za taj dio tla da ti narodi tamo jos uvijek ne znaju tko im glavu nosu i tako vec preko tisucu godina.
Krivim i nas narod tamo jer ne rjesavaju probleme i u savezu su sa muslimanima. Neka se sami vade iz govana ovaj put - imaju moju maksimalnu podrsku ali neka to odrade sami bez nase vojne intervencije.
Tako mozda i nauce cijeniti izborenu slobodu, a ne da ih mi opet vadimo iz govana pa da opet sve zaseru na staro kada se mi povucemo u Hrvatsku!

Nemam veze sa BiH i ne bih napustao svoj dom, obitelj, prijatelje, posao i Domovinu da pucam po Kaknju ili Derventi u ime nekog politicara koji ce na mojoj krvi izgraditi karijeru.
Previse ih se u ratu obogatilo svercajuci benzin ili prodavajuci mandarine - a ja da svaku noc povracam od muke i placem kao malo dijete nakon sto vidim kako moje granate koje tokom boja ispaljujem iz protutenkovskog topa u nadiruce neprijateljsko pjesastvo, komadaju tijela protivnika u najsitnije djelove. I 3 sata moram slusati jauke srbina kojeg sam raznio i koji sada lezi 50 metara od mog topa kako na samrti zaziva majcino ime - Marija - koja se zove kao i moja mati, a ovaj drugi zaziva ime Isusa Krista? A ja im raznio tijelo do pupka! I to sve negdje u picki materinoj - u brdima srednje Bosne gdje bio nikad nisam a sada borim bitke i ubijam u ime - KOGA??? Onoga kojeg nece biti briga kada za 10 godina od zavrsetka rata stavim bombu na prsa i raznesem se usred sume od PTSPa kojeg sam dobio jer se majmuni 20 godina nisu mogli dogovoriti o mirnoj podjeli BiH pa su mene iz srca Hrvatske poslali da oslobadjam Doboj cije ce oslobadjanje kostati zivota 50 izvrsnih Hrvatskih mladica iz moje postrojbe, a da bi ionako na kraju rata Amerikanac rekao "You must pull out from Doboj, by our new peace plan that town will now be under muslim control".

Ja sam za da nas narod u BiH dobije svoj entitet i to iskljucivo mirnim putem! Ako srbi (srbija i rs) i Albanci (Albanija i Kosovo) mogu zivjeti u dvije drzave, zasto se nasi ne bi MIRNO izborili za vlasitu drzavu Herceg Bosnu - jer ja im ne budem isao ratovati u jebenu Bosnu i Hercegovinu!
A vi koji imate dvojno (HR i BIH) drzavljanstvo, bolje se odreknite ovog drugog jer kada zagusti - onda cete vidjeti sto znaci kada ti kao nabijani mladic iz srca Dalmacije jurisas u rano jutro pod paljbom neprijateljskih 12mm puskostrojnica uz snijezne padine Vlasica sa bodom nataknutim na vrh cijevi u nadi da ces dosegnuti neprijateljski polozaj a nabolji ti prijatelj Slavonac panicno u polucucnju skuplja vlastita crijeva po mokroj zemlji dok ga jos uvijek drzi morfij i kaze: "koji mi je ovo kurac trebao, a mogao sam ostati u Orahovici i sa kcerkom saditi kuruzu"

Evo maleni, razmisli o tome gdje vadit komplekse.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 24.02.2011. at 09:21. Reason: citat
Sturmatack is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction