Pogledaj jedan post
Old 29.07.2011., 01:43   #11
Quote:
fico007 kaže: Pogledaj post
Dobio poštom obavjest da će mi doći izvršiti prelazak na IMS. Gledao sam prednosti koje su napisali i ja ne vidim niti jednu koja bi bila korisna meni.
Konzultirao sam se s kolegom koji radi u T-Comu i on je također potvrdio da za sada nema nikakvih prednosti, te da ako ne želim ne moram preći na taj IMS. Rekao je da će taj IMS imati svojih prednosti na nekim budučim uslugama t-coma. Prema njihovom planu cilj je da za godinu-dvije svi dobiju IMS. Ne sviđa mi se to što da bi fiksni telefon funkcionirao mora modem biti stalno upaljen i što ću morati vaditi one telefonske kablove ( s dvije žice) jer će sada morati modem biti sa tel priključkom spojen UTP kabelom.

Molim informacje od nekoga tko to već ima, da li je to stabilno i da li to uopće uvesti ili odbiti (barem dok se može odbiti).
Nisam zadovoljan otkad su me prebacili, bilo je dosta problema s pucanjem veze kad sam dobio novi ruter, Thomsona, i upload mi je jako gušio download. Pucanje veze su donekle riješili uz moju pomoć, tražio sam drugu marku rutera pa su dopizdili Simens SX 763. Sada puca samo kad upload pustim blizu 100 %, ali download je i dalje zagušen tako da upload držim na 15. Odoše privatni trackeri u 3 PM. Modem će biti stalno upaljen i imat ćeš 2 kabela, al ja tu ne vidim baš apsolutno nikakav problem. Da si rekao da te brine što nećeš imati fiksnu liniju kad nestane struje, to bi ajde i prihvatio kao problem. Ako imaš internet preko T-coma, a vjerojatno imaš, tvoj sadašnji ruter koji je i sad iovako ionako stalno upaljen će biti zamijenjen Thompsonom. Prednosti nema, nedostataka može biti, ali i ne mora.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom