Pogledaj jedan post
Old 08.03.2017., 08:06   #5044
Yenisey-Luch
2.ruska liga

Pocinje sad u 9h. Pratio sam razvoj situacije kod lucha. Ostali bez para, igraci bez placa, bojkot igraca cak da je bila upitna ova tekma. Onda su uspjeli prodat igraca i dobit odma pare na malo cudan nacin i igraci prekinili bojkot i idu na tekmu.
http://goleada.ru/index.php/novosti-...a-dva-mesyatsa
Tu imaju i ostale vijesti o luchu kako se situacija razvijala. Kad su sjele pare igraci su se iz turske vratili u moskvu i prikljucili ostalima i krenili avionom na gostovanje.
"Flight from "Ray" at 00:30 on the night of 7 to 8 March, and the game itself should start on Wednesday at 11:00 Moscow time."
U krasnoyarsku je 4h vise nego u moskvi i po tom vremenu igraju u 15h. Znaci igraci su krenili u pola 1 u noci, putovali oko 1h (sto je oko pola 2 po moskovskom vremenu) i kad su dosli u krasnoyarsk bilo je oko pola 6 ujutro. Bas me zanima sta su dalje radili odlazak u hotel ako imaju para hehe i spavanje ili... Jasno da je nezdrava atmosfera i priprema za tekmu. Uopce ne znam sta ocekivat i kladit se ili ne. Kec je 1,40 sto je malo. Mozda pricekat live i vidit sta ce bit. Rusi su to, mogu svasta namjestit
Yenisey nije bas neka domacinska ekipa. Da je neka normalna situacija ne bih ni razmisljao o kladenju na ovu tekmu, a ovako kad su gosti u problemima vuce me da bacim pare samo ne znam na sta...

Zadnje uređivanje nutna : 08.03.2017. at 08:47.
nutna is offline  
Odgovori s citatom