Pogledaj jedan post
Old 15.02.2018., 18:39   #1033
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Ma napravio sam si pauzu, ali sam pratio postove. I ja sam mislio da su prave cigle.
Da, znam na svojoj koži da je to najbolji način za ostati budan. Za patetiku, mislim na završnicu kada njihov vlasnik poslije smrti sina sve ostavi građanima. Makar da, sve je izgubio i mora živjeti s time.
Crtež je bio dobar, čak je ubačeno nešto humora kao ono kada je bandit glumio vuka.
Hehe, uspio sam sve s tim ciglama nasamariti, ali nije mi to bio ni cilj da to na kraju, valjda se uvijek mora nešto ružno dogoditi prije da bi čovjek "progledao", tako i taj kad mu je sin ubijen, skroz promijenio ploču.

E da, fora to sa onim likom koji je glumio vuka, ali i sam uvod, početak kad je Čiko sa Trampyem ušao u posao sa onim erotskim vizijama, sve dok Čiko nije stavio krivu sliku nečije žene koja je skoro pa ista kao ona "Tikvin cvijet" i onda je sve krenulo po krivu

Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Meni je Piccinelli zakon... Kako bi bio prevod ovog talijanskog naslova?
Gledam prema google prevoditelju, ispada "Banda nemilosrdnih ljudi", valjda je to točan prijevod
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom