Pogledaj jedan post
Old 08.06.2003., 18:50   #6
Quote:
Dragonfly kaže:
Veli Bafi

E pa vidiš Bafi, ja bih ti tu proturječila. Jednostavno možeš utjecati na osobu koju nimalo ne privlačiš. Čak i kada ona ne pokazuje nikakav interes.
Ne vjerujem. Osim ako ne mislimo o različitim stvarima. Ja sam mislio na slučaj da nemaš uopće kontakata sa tom osobom i da joj se izdaleka diviš. I u takvom slučaju da nešto probaš sa magijom.

Ali, čim je kontakt uspostavaljen onda su svakakva čuda moguća.

Quote:
Dragonfly kaže:
No, da li je to to onda? Hvataš plijen i na kraju ne znaš što ćeš s njim..ima li to ikakve veze s ljubavlju?
Pojam "ljubavna magija" za mene znači ulovi komada, odvuci u krevet, napravi je svojom robinjom i sl.
Sam pojam "ljubavna magija" je, po meni, oksimoron. Ali, to je sigurno svima jasno.

Quote:
Dragonfly kaže:
A kako i na koji način ne da mi se sad ovdje objašnjavat.
Objasni. Mene zanima. Možeš i na PM.

Kao što rekoh, ja mislim da se ne vraća, barem ne u ovom životu, jer to nije u skladu sa prirodnim zakonima iz kojih i sama magija proizlazi (kao i čitav svemir). Jedino što se može vratiti je posesivna osoba koja ti dosađuje a koju si omađijao kada si bio lud za njom.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom