Pogledaj jedan post
Old 04.09.2006., 12:49   #3
Quote:
Constatinopol kaže:
Najbolji frend mi je totalka ukomiran zbog dugova. Naime otkad je dobio stalni posao u drž.službi prije 2 godine,uzeo je sve moguće kartice,od dinersa,americana,vise i mastercarda i na njih se sve maksimalno zaduzio,s tim da sad vraća kamatu od 15% na svaki od tih.

Bena je čak digla preko kartice kredit svojoj sestri jer je ona tad imala plaću oko 2 000 kn,pa ga nije mogla dobiti. Uglavnom,pitao je mene da mu budem jamac,no morao sam ga odbiti jer nemam dovoljno veliku plaću koliko traži erste banka i radim na određeno. Ja sam bio samo jedan od 20 prijatelja,znanaca i rođaka koji su ga odbili (uključujući i moju staru) ,tako da je totalka pao u depru i veli da za mjesec dana možda neće imat za stanarinu i da će pod most ili da će ići kod kamatara,jer je to kao jedini izlaz. Rekao sam mu da je posuđivanje kod kamatara čisti "road to hell". Valjda će me poslušat?!


Kako naći kredit od 20 000 eura ,bez hipoteke i s jamcem(sestrom) plaće od 2500 kn,a da nisu kamatari? Ima primanja oko 5 i pol tisuća s tim da mu dugovi pojedu dve trećine toga. Koma.
Oprosti frend ti je glup. Jebote, koji sad kurrac cmolji zato kaj je svjesno dizao lovu a znao je da ce ga kamata opalit 15%? Ne razumijem te ljude.

Frendica mi radi u odvjetničkom uredu. Veli da ljudi na popisivanju imovine cvile, plaču, prijete se...A nisu se tak grčili kad su dizali kredite za kuću koje su onda spizdili na televizore i tehniku. A sada kad kredit treba vracat, onda se prave blesavi. Pa pisu dopise da bi oni vratili sam glavnicu, a kamatu ne. M-hm, right...
Ma katastrofa. Ljudi nemaju pojma kaj je to kredit. Jer da imaju ziher ga ne bi dizali uz kamatu od 15%.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom