Pogledaj jedan post
Old 16.05.2007., 15:13   #14
Ljudi s ovog foruma su mi puno puta pomogli...

Hvala Vam svima na iskrenosti....

Puno njih kaže, šta će ti nešto ako već jednom nije uspjelo... Nama nije uspjelo dva puta! A dali će treći?? Nemam pojma...

Ali eto... Bi sam duže vrijeme bez nje i bio sa par cura... S jednom više mjeseci i osjećao sam nešto prema njoj. Cura pametna, lijepa, dobra i ono najvažnije totalno zaljubljena u mene! U toj nazovimo je vezi iako to pravom riječi nije bila, ona je bila ta koja je patila i plazila zamnom... A s ovom mojom bivšom sam ja taj...

Neznam...a s druge strane znam samo jedno da mi nijedna nije mogla pobudit takve osjećaje ko bivša... Znam da samo nju iskreno i čisto volim i da samo za nju dišem iako mi je puno puta teško... Iako imamo dosta različite poglede na život... Neznam i neznam i neznam....

Teško je vratit se sada kad smo već zagrizli u taj treći pokušaj...

Obećao sam joj da ću se jako trudit da uspijemo... To je jedino šta joj mogu garantirat....

I jedan poznanik mi je prekidao s curom mislim čak 5 puta i eto sada je oženjen s djetetom na putu...

I ja se nadam takvom kraju, jer bit s nekim drugim samo da imaš nekog uz sebe mi neide... Ja sam osjećajan i osjećaji su mi važni...

Bez njih nemogu zamislit cijeli život s nekim....
max000 is offline  
Odgovori s citatom