Tema: Manekenke
Pogledaj jedan post
Old 16.02.2011., 08:43   #19
Ako sam dobro shvatio njihovu profesionalnu ulogu one su zapravo poluautomatski hodajući afingeri.
Intelektualno su, a često i tjelesnim izgledom na nivou afingera (aka vješalice).
I što ih to čini posebnima? Probaj sex s afingerom pa javi Za razliku od afingera one imaju nekoliko rupa pogodnih za sex, a reći ne u cilju probitka je opet jednako "ne" jednog afingera ukoliko bi ga to upitao. E sad, cijena i precijenjenost afingera je nešto drugo. Recimo, netko vozi Škodu ili jeftinog korejca, a netko voli masno platiti na neki njemački auto koji je znatno skuplji. Ja recimo volim VW, ne zbog toga što je puno skuplji nego što sam nekad bio u krugu VW-a i živo od njega i s njim. Tako i ovi koji troše poluautomatske afingere - okruženi su s njima i servisiraju ih, prodaju, dilaju njih i njima. Kužiš? A opet, kako ima zgodnih koreanaca, francuza ili ne znam... tako ima i zgodnih žena po ulici s normalnom cijenom ili free, samo ti eto baš servisiraš VW pa ga i koristiš po povoljnoj tarifi.

Ne moraju manekenke biti nužno glupe, no meni nije jasan intelektualni nivo jednog ljudskog bića koje se odlučuje za životni poziv pokazivača tijela tj. hodajućeg poluautomatskog afingera. Ne razumijem ni normalnog muškarca koji u životu ne zna ništa drugo osim ganjanja lopte po livadi. I tu su si negdje blizu, odgovaraju si. Svaka čast sportskom duhu, trudu uloženom u treninge i sl. ako ne znaš složiti 3 ispravne i smislene rečenice, a kamoli biti kompetentan u ičemu na ovom svijetu nevezanom uz nogomet. Bilić i još poneki školovani sportaš su zbilja iznimka.

No pazi sad ovo, kamo me vodi razmišljanje: Naša kraljica Janica. Ženska je zbilja vrh vrhova u skijanju i napravila je ono što rijetki/e mogu, zbilja za pokloniti joj se do zemlje uvijek i svagdje. No što ta žena uistinu zna osim skijanja? Po čemu je posebna osim po profesionalnom opredjeljenju sportašice? Zar ne? Bilo je u nekoj knjazovoj Svlačionici mislim da je dopisno završila neku trgovačku školu. Kažem žena je neusporediva u životnom uspjehu i općenito u trudu i muci uloženoj u svoj sportski uspjeh. No kad bi radio analogiju manekenka = uspješan afinger, Janica = uspješna sportašica i odijeliš sad što osim toga imaju posebno odgovor bi mogao biti začuđujuće podjednak. Ok, ovo je lupetanje i nije zahvalno uzeti baš konkretnu osobu poput Janice i baš se za nju "zakačiti" (curka možda zbilja zna radit pitu,a sa lopatanjem snijega ima sigurno iskustva) no kužiš poantu? Opet imaš više interesantnih i svestranih ljudi u svakoj emisiji tipa Globalno sijelo.

Zadnje uređivanje Veky : 16.02.2011. at 08:49.
Veky is offline  
Odgovori s citatom