Pogledaj jedan post
Old 10.12.2008., 15:54   #13
Quote:
BiNebi kaže: Pogledaj post
Šta kaže Monsignor.m?
Evo, danas je na podforumu Posao i Karijera napisao covjek da je za svoju firmu trazio 1.5 godinu tokara jer ih jednostavno fali. Sva ova zanimanja su dobra jer su orijentirana na privatni i proizvodni sektor. E sad, koje tocno i kakva je koja skola, to ne znam, nisam isao u srednju u Zagrebu, a i ima od toga vec neko vrijeme. Makar sam jos uvijek dovoljno mlad za srednjoskolke (gled'o onog na Nova TV)

Uglavnom, raspitat se na HZZ, upisat jedno od ovih zanimanja, nac firmu za stec iskustvo za vrijeme skole (a mozda se i dzeparac skupi), naravno, ako je svaka ambicija o fakultetu prekrizena. E sad, ja sam blago skloniji onim zanimanjima/zvanjima gdje mozes i u fusu okrenut neku lovu, ili okrenut za inozemstvo ili neke offshore poslove (platforme, pomorstvo itd.) no to je stvar osobne zivotne filozofije.

No, nazad na temu, svako od ovih zanimanja je bolje od raznih upravnih referenata, prometnih tehnicara i slicno. U konacnici, ja mislim da je bolje uprljat ruke i na kraju mjeseca imat deblji novcanik nego se pravit fin, a imat manje. A sad...stvar izbora...
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom