Tema: Stjenice!
Pogledaj jedan post
Old 21.08.2008., 10:53   #12
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
znam kako ti je,jednom sam si umislila da imamo žohare pa cijelu noć nisam mogla spavati.stalno sam gledala oko sebe.
pauci mi se strašno gade tako da stalno mičem krevete,kaučem zavirujem svugdje da se koji kapitalac negdje ne bi skrio.
a te stjenice jel si ti bila baš ono izgrižena od njih?
baš izgrižena, obzirom da nisam imala pojma da one postoje mislila sam da su komarci. dva tjedna nisam pošteno spavala, budila sam se usred noći pod feelingom da me nekaj gricka i čoha ali obzirom da su mi bili rokovi i dosta stresno razdoblje, pripisala sam to živcima. dok jednu noć nisam pukla, doslovno iskočila iz kreveta i maznula šteker sa svjetlom, i čopila ih! vidla sam par bubica (2,3) kak bježe po zidu.

u tri ujutro sam usisavala po sobi, mjenjala posteljinu...mislila sam da je neka gamad izvana. i onda sam testirala. legla sam smirila se i čekala s jednim okom otvorenim. čim sam se smirila eto njih! horor!!!!

naravno cijelu noć nisam spavala i cijeli dan na poslu sam istraživala po netu kaj bi to moglo biti dok mi ona pjesmica iz am filmova nije prošla kroz glavu.

mjesec dana nisam ušla u vlastitu sobu! gadilo mi se i pogledati bilo kaj iz sobe!

UŽAS!!! ma kakav biokil! pa potrošila sam 5 ili 6 bočica, svakodnevno! i to u hermetički zatvorenoj sobi da ni čestica otrova ne izađe, pa ih se nisam uspjela riješiti. ne kaže se za bezveze: "dosadan ko stjenica"
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom