Pogledaj jedan post
Old 22.12.2013., 15:00   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tocno kako? Na ovom pdfu imas barem jednu temu svako toliko, za razlicite gradove da se ekipa nadje. Imas pdf tulumara i druzenja, gdje se ekipa isto nalazi. Svako toliko imas tulume forumasa gdje dodje dosta ljudi.

Mozda probiti led na taj nacin?
Definitivno jedan od boljih načina da se upoznaju neke osobe prvo prek foruma, pa onda i uživo. U zadnje dvije godine koliko sam aktivan sa izlascima i druženjima (do 23.-e nisam ni izlazio baš van, dvaput godišnje, ako i toliko), upoznao sam zaista hrpetinu raznih ljudi, muških, a pogotovo ženski. Ostvario sam razne odnose, od priajteljskih, pa sve do onih prisnijih odnosa i mogu reći da sam sveukupno upoznao možda oko 80-ak ljudi, a s dosta njih se i dalje družim. Tak da, onaj tko govori da je forum jako loš način da se upozna nekoga nije niti probao išta da to ostvari, samo naklapaju bezveze. Tko želi, zaista može upoznati upoznati dosta ljudi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline