Pogledaj jedan post
Old 21.07.2015., 02:04   #126
Quote:
Nevinašceipo kaže: Pogledaj post
Postupak je prošao ok, kontrola također, ali jedna pojedinost sa kontrolnog pregleda me i dan danas muči. Naime, za vrijeme pregleda ginekologica uđe sa umjetnim pimpačem unutra i u početku je išlo normlano unutra sve dok u jednom trenutku nije došlo kao do neke opne ( moj subjektivni osjećaj) i onda nikak dalje, ona gura iz petnih žila i ne ide, ona još jače gura i nikak, ozbiljno sam u tim trenucima mislila da će mi nešto puknuti i čak sam joj htjela reći da prestane, ali onda je ipak uspjelo proći dalje. Na žalost, nisam je pitala što je to bilo. Mislila sam da je himen jedina racionalna prepreka, a ne da još moram takve šokove doživljavat Dr. mi je samo na kraju pregleda poručila da se mogu početi seksati. Pitala sam naj frendicu ( koja je usto i medicinske struke) što bi to moglo biti kroz što alatka nije uspjevala proći, a ona je rekla da nema pojma, da njoj sve glatko ide. Ako je to bilo nešto jednokratno nije problem nego me muči da nije i inače tako jer je bilo prilično neugodno. Dakle, himen je rješen kirurški i tu nije bilo nikakvog problema kod ulaza nego se radilo o nečemu u samoj vagini. Any hints?
Vaginizam je refleksno stiskanje misica rodnice (koja je vrlo plitko, sto je u skladu s opisom). To je cisto stvar uvjetovanog refleksa kojeg treba oduciti. Uputsva za to sam vec postao na prethodnoj stranici.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom