Pogledaj jedan post
Old 25.01.2017., 10:13   #60
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ok ako su klinci dobro sa tom tvojom odlukom, naravno da ne mogu skuziti sta to u realnosti znaci,ali bice OK kasnije. Mislim, mogu te poslati i na teren pa opet ne bi bio sa njima.
A za ovo boldano(sad bi ja kao moja baba:"Daj,nemoj tako")- svako ima svoj nacin, ja to ne volim. Nikad nisam bila da volim kad nekom lose ide, cak i kad je ta osoba bila supak prema drugima. Znam ja do je to karma i slicno, ali mi opet nije drago.
A mislila sam pod tim prije svega na zivot tebe i tvoje bivse. Znaci li to da ako se ti ne zaljubis, a ona nadje nekog da bi joj zagorcavao zivot bez obzira sto bi to uticalo na tvoju djecu?
Znaš one ljude što grijehe peru prvom klupom do oltara? Često sam tamo, sjednem, ponekad i klečim, gledam u popa i upijam energiju oprosta. I moram priznati da djeluje. Nakon mise samo gledam kog zajebat.

Pa normalno da bi joj zagorčavao život. Pa šta se udavala za mene?
Djeca su mala ...ne kuže ...ako ih slučajno to bude mučilo u pubertetu, platim psihologa ili će se već navući na travu ...pa ce biti kul....a ja cu biti u njemačkoj....nebum ni porimjetio....
A sa druge strane ako se i zaljubim tek onda ću joj zagorčavati život ...nemre njena veza biti bolja od moje.....
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom