Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 08:40   #22
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Onda smo i u zgradi očito među zadnjim Mohikancima



Prvo - gadno si se zajebao u svojoj procjeni, jer i ja sam ta koja iznajmljuje i zato ti govorim da dramiš bezveze, jer ti tolki trošak vode od 100k kuna o kojem ti fantaziraš, nemre napraviti sve da zalijeva zgradu mjesec dana.
Drugo - vidiš šta ti se događa kad govoriš napamet? Ispadneš neznalica.

U 10 godina imala sam svakavih podstanara i kad ti kažem da ne postoji način koji će te zaštiti u svim situacijama - onda ti govorim iz iskustva.
Čak niti solemizirani ugovor ti ne pomaže. Šta ćeš s njima ako ti podstanar nema love i blokiran je? Mo'š se samo zapisati u očevidnik.

Kako god ovo paradoksalno zvučalo, sklapanje ugovora te može uvaliti u veće probleme, ako imaš nekoga ko ti ne plaća stanarinu, nego da ga nemaš. U tom slučaju ga moraš tužiti i sudskim putem iseljavati.
Bez ugovora? Dva ćelaca koja će mu iznjeti stvari na stubište i promjena brave.
Maknimo na stranu lamentiranje kakva je država. Stanje je takvo kakvo je, a ti si napravi tako da tebi bude najbolje.
Citam i ne vjerujem svojim ocima. Ti javno sugeriras da treba krsiti zakon, iznajmljivati bez ugovora, ne placati porez, dovesti izbacivace da izmlate podstsnare. Kao da ljudi nisu vec u nevolji jer nemaju novca i ostali su bez posla, a onda bi ih ti jos izmlatio.

A ovo u vezi vode nemam namjeru s tobom raspravljati jer ne znas ni osnove fizike. Pitaj nekog fizicara da ti izracuna ili pusti vodu da tece 24/7 ili 24/30 pa da vidis rezultat.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom