Pogledaj jedan post
Old 26.05.2007., 22:02   #24
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Uf...... kod mene se desilo brdo stvari

1. prije islaska iz kuce kuma me nagazila pa su se podrapali neki nabori na haljini i to smo brze bolje isle sivat ( ona jadna sva nervozna i na rubu suza, a ja se smijem jer sam bila totalno flegma)
2. Dragi se zdrobio od alkohola u limuzini putem od sebe do mene ( cca 6-7 km ) tako da je izasao van sa buket u ruci kao kip slobode, jebate izgledal je kao da je oskara osvojio. i stalno je imao napadaje placa pa mi se rasplakao i na grudima
3. u crkvi smo imali extra provala tako da me to sram pisat i stalno smo se smijali ( cudim se sto nas svecenik nije izbacio) : . na pitanje upuceno mom dragom uzimal li..? Dragi je odgovorio DA, pa ga je svecenik ispravljao. Zatim na pitanje Hoces li...? Dragi odgovorio BUDEM pa je opet nadrapo od svecenika.... onda je imao jes neku provalu koje se nemogu sjetit ali znam da se cijela ckkva smijala i na kraju se totalno stilto da mu se i casna sestra smijala .......uf, bilo je zabavno i jedva cekam snimku

4. Kada je dragi drzao govor u sali nakon darova prvo je rekao: moja buduca supruga pa se ispravio pa reko moja nova supruga ( kao da je imao neku prije mene) ....... joj na to su se opet svi smijali


Moram se sjetit svega uglavnom cijelu vecer je bilo nesto
e, svi me gledaju ko da sam s marsa jer se smijem naglas..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom