Pogledaj jedan post
Old 28.05.2007., 13:28   #33
Mi smo također imali svašta....dragi je došao po mene, ali je zaboravio buket . To nitko naravno nije skužio nego moja ujna s kojom sam kroz prozor gledala njihov dolazak, samo je vrisnula - pa oni nemaju buket Gdje je?! Mislili smo prvo da nas zezaju, da su ga sakrili, ali ispalo je da ga je stvarno zaboravio. Sreća da su kuće jako blizu, pa je sestrična otrčala po buket za koji su joj rekli da je na stolu..........i ona donijela krivi, koji smo dobili na poklon dva dana prije E, drugi put je išao šogor koji je znao kako buket izgleda pa smo napokon mogli krenuti.......za to cijelo vrijeme ja unutra čekam s roditeljima, smijemo se, a oni vani glume kao da se ništa nije dogodilo i improviziraju s prošenjem....kao, imaju konzultacije i zavlače

Sljedeće što se deslio je ne baš tako smiješno, ali njegov kum se srušio u crkvi. Srećom, ništa mu nije bilo, samo mala čvoruga na glavi...ali možete zamisliti kako su ga poslje svi zezali. I svećenik na kraju kaže - evo, imali smo malu nezgodu, ali ne morate se brinuti, vjenčanje vrijedi, svi smo mi tu svjedoci

I tako smo mi postali muž i žena
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom